Przejdź do treści

Pensjonat

PENSJONAT ASSANYA

Pensjonat Assanya to 9 przytulnych, komfortowych  pokoi, z własną łazienką, telewizorem oraz klimatyzacją. Wszystkie pokoje przystosowane do pobytów osób niepełnosprawnych. W pensjonacie znajduje się restauracja serwująca wykwintne dania kuchni regionalnej, jak i specjalne menu przygotowane przez szefa kuchni. Dla najmłodszych posiadamy zewnętrzny plac zabaw, a dla starszych  piłkarzyki oraz stół do tenisa stołowego.

pensjonat3

pansjonat1B

pensjonat8

pensjonat4

POKOJE

W Naszym pensjonacie oddajemy do dyspozycji gości 9 czteroosobowych, przytulnych, komfortowych pokoi. Każdy z nich wyposażony jest w tv, wi-fi, klimatyzację oraz własną łazienkę. Powierzchnia pokoi to 35m 2. W pokojach jest możliwość przygotowania albo pojedynczych łóżek, albo dużych, małżeńskich.

Ceny:

Pokój jednoosobowy – 130 zł/doba
Pokój dwuosobowy – 250 zł/doba
Pokój trzyosobowy – 370 zł/doba
Pokój czteroosobowy – 470 zł/doba
Pokój pięcioosobowy – 560 zł/doba
Pokój sześcioosobowy – 650 zł/doba

Cena noclegu wraz ze śniadaniem.

Dzieci do lat 3 – pobyt bezpłatny (śpiące na łóżku z rodzicami/opiekunami)*
Dzieci od lat 3 do lat 10 – 50% ceny – 65 zł/doba
*dodatkowy komplet pościeli / łóżeczko dziecięce dostępne za opłatą w wysokości 35,00 zł za pobyt

OBOZY I ZIELONE SZKOŁY

Co roku nasz ośrodek organizuje letnie i zimowe obozy jeździeckie. Mamy bardzo ciekawe i urozmaicone zajęcia dla dzieci. Oprócz jazd konnych prowadzone są zajęcia plastyczne, warsztaty artystyczne, rękodzieło, gry terenowe, zajęcia sportowe, survival, zręcznościowe i edukacyjne gry i zabawy. Dzieci poza zajęciami praktycznymi mają również przekazywaną wiedzę teoretyczną dotyczącą zarówno samego postępowania z koniem, przygotowania go do jazdy jak również ciała i psychiki konia.

pensjonat4

pensjonat5

pensjonat2

pensjonat8

kontakt: recepcja@assanya.eu     +48 507 474 653