PENSJONAT ASSANYA

Pensjonat ASSANYA

Pensjonat Assanya to 9 przytulnych, komfortowych  pokoi, z własną łazienką, telewizorem oraz klimatyzacją. Wszystkie pokoje przystosowane do pobytów osób niepełnosprawnych. W pensjonacie znajduje się restauracja serwująca wykwintne dania kuchni regionalnej jak i specjalne menu przygotowane przez szefa kuchni. Dla najmłodszych posiadamy zewnętrzny plac zabaw, salę zabaw wyposażoną w zabawki, gry planszowe i konsolę gier, a dla starszych  piłkarzyki, oraz stół do tenisa stołowego.

POKOJE

W Naszym pensjonacie oddajemy do dyspozycji gości 9 czteroosobowych, przytulnych, komfortowych pokoi. Każdy z nich wyposażony jest w tv, wi-fi, klimatyzację oraz własną łazienkę. Powierzchnia pokoi to 35m 2. W pokojach jest możliwość przygotowania albo pojedynczych łóżek albo dużych, małżeńskich.

Obozy i zielone szkoły

Co roku nasz ośrodek organizuje letnie i zimowe obozy jeździeckie. Mamy bardzo ciekawe i urozmaicone zajęcia dla dzieci. Oprócz jazd konnych prowadzone są zajęcia plastyczne, warsztaty artystyczne, rękodzieło, gry terenowe, zajęcia sportowe, survival, zręcznościowe i edukacyjne gry i zabawy. Dzieci poza zajęciami praktycznymi mają również przekazywaną wiedzę teoretyczną dotyczącą zarówno samego postępowania z koniem, przygotowania go do jazdy jak również ciała i psychiki konia.

kontakt: recepcja@assanya.eu     +48 507 474 653

kontakt: marketing@assanya.eu     +48 791 121 840