48 507 474 653 recepcja@assanya.eu

PENSJONAT ASSANYA

Pensjonat ASSANYA

Pensjonat Assanya to 9 przytulnych, komfortowych  pokoi, z własną łazienką, telewizorem oraz klimatyzacją. Wszystkie pokoje przystosowane do pobytów osób niepełnosprawnych. W pensjonacie znajduje się restauracja serwująca wykwintne dania kuchni regionalnej, jak i specjalne menu przygotowane przez szefa kuchni. Dla najmłodszych posiadamy zewnętrzny plac zabaw, a dla starszych  piłkarzyki oraz stół do tenisa stołowego.

POKOJE

W Naszym pensjonacie oddajemy do dyspozycji gości 9 czteroosobowych, przytulnych, komfortowych pokoi. Każdy z nich wyposażony jest w tv, wi-fi, klimatyzację oraz własną łazienkę. Powierzchnia pokoi to 35m 2. W pokojach jest możliwość przygotowania albo pojedynczych łóżek, albo dużych, małżeńskich.

 

Ceny:

Pokój jednoosobowy – 110 zł/doba
Pokój dwuosobowy – 210 zł/doba
Pokój trzyosobowy – 300 zł/doba
Pokój czteroosobowy – 380 zł/doba
Pokój pięcioosobowy – 440 zł/doba
Pokój sześcioosobowy – 500 zł/doba

Możliwość dołożenia dwóch dostawek:
Koszt jednej dostawki – 60 zł/doba

Obozy i zielone szkoły

Co roku nasz ośrodek organizuje letnie i zimowe obozy jeździeckie. Mamy bardzo ciekawe i urozmaicone zajęcia dla dzieci. Oprócz jazd konnych prowadzone są zajęcia plastyczne, warsztaty artystyczne, rękodzieło, gry terenowe, zajęcia sportowe, survival, zręcznościowe i edukacyjne gry i zabawy. Dzieci poza zajęciami praktycznymi mają również przekazywaną wiedzę teoretyczną dotyczącą zarówno samego postępowania z koniem, przygotowania go do jazdy jak również ciała i psychiki konia.

kontakt: recepcja@assanya.eu     +48 507 474 653

kontakt: marketing@assanya.eu     +48 791 121 840